CHELATACJA

OZONOTERAPIA, HOMEOPATIA, SUPLEMENTACJA DIETY

Kontakt

telefon kontaktowy:
(61) 833 70 65
telefon komorkowy:
601 749 059
e-mail: marvip@wp.pl

Wskazania do terapii chelatowej


 • Choroby spowodowane miażdżycą . Terapia chelatowa jest wyzwaniem dla osób w zaawansowanym stadium choroby wieńcowej, nawet w trudnych sytuacjach klinicznych ,gdzie inne metody nie mogą być zastosowane ,jest wtedy metodą alternatywą i w większości -skuteczną. Warunkiem skuteczności jest drożność naczynia.Tzw."naczynie amputowane",czy niedrozne nie ma możliwości przepuścic płynu z EDTA. A więc przede wszystkich choroba wieńcowa w każdym stadium. Przed i po by-passach, lub innych zabiegach na naczyniach wieńcowych,po przebytych zawałach serca oraz profilaktycznie.
 • Zaburzenia krążenia kończyn dolnych,w tzw. w chromaniu przestankowym, chorobie Buergera, Raynouda.
 • Zaburzenia krążenia mózgowego i naczyń szyjnych spowodowanych zwężeniem światła naczyń zaopatrujących mózg w krew, gdy występują np. takie objawy jak: zawroty głowy, szumy uszne, migreny , zaburzenia czucia twarzy.
 • Przebyty udar mózgu zalecane jest przeprowadzenie terapii z udziałem chelatacji w celu zmniejszenia następstw udaru oraz zmniejszenia do minimum ryzyka ponownego jego wystąpienia.
 • Wyraźny pozytywny wpływ widzimy też w depresji tzw. endogennej, być może jest ona spowodowana pogorszeniem się mikrokrążenia w pewnych partiach mózgu, których współczesny stan wiedzy lekarskiej nie jest jeszcze w stanie jednoznacznie zlokalizować, niemniej klinicznie efekty są tu wyraźne.
 • Choroba Alzheimera i Parkinsona- następuje tu znaczna poprawa stanu zdrowia chorego, jednak leczenie w tych przypadkach trzeba powtarzać. Niestety, zdarza się, że po przerwaniu kuracji stan pacjenta w tych chorobach dość szybko wraca do stanu wyjściowego.
 • Tzw. "zespół wypalenia", w zespołach przewlekłego zmęczenia, też jako silna metoda wspomagająca w immunopatiach i leczeniu przewlekłych infekcji bakteryjnych, wirusowych, w pewnych trudnych do opanowania grzybicach, jak: kandidiaza (drożdżyca) jamy ustnej, czy przewodu pokarmowego a nawet w ciężkiej aspergillozie płuc. Następuje oczyszczenie i odblokowanie układu immunologicznego pacjenta, jego naturalnej odporności. Wobec czego efekty występują zarówno w astmie oskrzelowej jak również w łuszczycy i podobnych dermatozach. Cukrzyca typu II-poprawa mikrokrążenia w narzadach wewnętrznych wiąże się z poprawą ich funkcji i lepszej reaktywnośći receptorów na insulinę,lepszy jest stan naczyńkrwionośnych w kończynach dolnych/stopa cukrzycowa/-dobre połaczenie z ozonoterapią -Impotencja-poprawa mikrokrążenia w narządach miednicy małej powoduje wzrost witalności u mężczyzn.
 • Choroba zwyrodnieniowa stawów --po kuracji pacjenci odczuwają znaczną poprawę. Wg danych amerykańskich, 1/3 pacjentów może uniknąć operacji stawu biodrowego. Kuracja z udziałem chelatacji powoduje, że operowani szybciej rehabilitują się i lepiej znoszą interwencję chirurgiczną, również w niektórych schorzeniach tkanki łącznej, jak np. w reumatoidalnym zapaleniu stawów.
 • Dobra wiadomość dla osób z rodzinnym obciążeniem chorobami nowotworowymi: W społeczeństwie USA średnia zapadalność na choroby nowotworowe wliczając w to również nowotwory łagodne wynosi około 17%, w naszym kraju sytuacja nie odbiega znacznie od tego wskaźnika. W USA zbadano pod tym kątem - występowanie zapadalności na nowotwory - osoby, które w przeszłości poddały się terapii z udziałem chelatacji i wskaźnik ten wyniósł... ...3,5%.

  Wobec powyższego w USA, w kręgach lekarzy zajmujących się tzw. medycyną profilaktyczną, tzn. nie objętą przymusowym ubezpieczeniem, w ostatnich latach szeroko zaleca się stosowanie terapii z udziałem chelatacji jako postępowanie wybitnie wspomagające w przypadku wszystkich nowotworów w związku z eliminacją powstawania wolnych rodników w organizmie. Takie wskazania są zupełnie logiczne i pozytywne następstwa są w tym kontekście naturalne.
 • Zatrucie metalami ciężkimi -- w tak zwanym syndromie zatrucia środowiskowego jako metoda z wyboru. W zatruciach szkodliwymi w nadmiarze metalami ciężkimi jak: rtęć, ołów, kadm ,aluminium,itd.
LOGO Medical Studio

Medical Studio Medycyna Naturalna Tlenoterapia Poznań -ozonowanie krwi, komora hiperbaryczna Poznań,tlenoterapia Poznań poznań, chelatacja poznań, ozon, ozonoterapia, homeopatia, satro,kwas liponowy ,thiogamma,solcoseryl,
oczyszczanie organizmu,vit C,askorbinian sodu, vit C wlewy dożylne,glutation, woda utleniona, nadtlenek wodoru,arginina,lizyna ,niacyna
Strona główna | Chelatacja | Ozonoterapia | Homeopatia | Diagnoza | Cennik | Kontakt
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych