CHELATACJA

OZONOTERAPIA, HOMEOPATIA, SUPLEMENTACJA DIETY

Kontakt

telefon kontaktowy:
(61) 833 70 65
telefon komorkowy:
601 749 059
e-mail: marvip@wp.pl

Jak często należy przeprowadzać zabiegi w terapii miażdżycy?


W terapii miażdżycy zalecana jest seria zabiegów chelatacji od 20 do 70. Zabiegi przeprowadzane powinny być co najmniej 2 - 3 razy w tygodniu (minimum 3 gramy EDTA na tydzień).

Przy rzadszej częstotliwości ( n p. raz na trzy tygodnie) podczas chelatacji wypłukiwane są jedynie metale ciężkie. Wydostają się one z kości na zasadzie wyrównania stężeń i przenikają do krwi,. Po trzech tygodniach ich stężenie jest znowu wysokie, przez co blokuje działanie EDTA. Kroplówka wypłukuje metale ciężkie ( EDTA ma większe powinowactwo do metali ciężkich niż do wapnia) i nie przynosi efektu w terapii miażdżycy.

Oczywiście po kilku latach stosowania kroplówek z EDTA jeden raz na trzy, cztery tygodnie można pozbyć się metali ciężkich z kości w skutek czego również w krwi stężenie metali ciężkich nie będzie rosło.
LOGO Medical Studio

Medical Studio Medycyna Naturalna Tlenoterapia Poznań -ozonowanie krwi, komora hiperbaryczna Poznań,tlenoterapia Poznań poznań, chelatacja poznań, ozon, ozonoterapia, homeopatia, satro,kwas liponowy ,thiogamma,solcoseryl,
oczyszczanie organizmu,vit C,askorbinian sodu, vit C wlewy dożylne,glutation, woda utleniona, nadtlenek wodoru,arginina,lizyna ,niacyna
Strona główna | Chelatacja | Ozonoterapia | Homeopatia | Diagnoza | Cennik | Kontakt
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych